תאונות דרכים הן מפגע מדינה ולצערנו, תאונות מסוג אלו מתרחשות מדי יום ביומו. היות ומעורבות בתאונה עלולה להיות תחילתה של דרך רצופה באתגרים ומהמורות, מומלץ לפנות אל עורך דין הבקיא בתחום.

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, השתל"ה -1975 (חוק הפלת"ד) קובע מי שנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי מחברת הביטוח ללא קשר לשאלת האשם והאחריות לאירוע. כאשר ישנו ביטוח חובה ורישיון נהיגה כדין, השאלה החשובה ביותר אשר עורך דין נדרש לנהלה הינה שאלת הנזק. ניהול נכון ומשכנע מול בית המשפט בהכרת הדין, הפסיקה ומגונני הפיצוי של המוסד לביטוח לאומי הינם קריטיים בניהול תיק תאונת דרכים אשר יניב פיצוי גבוה והולם בתאונת דרכים.

מה קורה כשאין ביטוח חובה?

תאונת דרכים על גבי קטנוע או אופנוע הן תאונות דרכים קלות והן תאונות דרכים מהמורכבות ביותר נדרשות לשם קבלת הפיצוי הגבוה ביותר, כי עורך דין העוסק בתחום נזקי הגוף בלבד ינהלם.

רבים נוטים לפנות לשירותיהם של עורכי דין אשר אינם עוסקים בתחום נזקי הגוף באופן בלעדי, אשר אלו ינהלו עבורם את תיק תאונת הדרכים אשר במהלכה נפגעו.

ניהול שגוי של תיק תאונת דרכים הינו דבר נפוץ ומסוכן לנפגע, שכן רבים עורכי הדין אשר מציינים כי מטפלים בתאונות דרכים אך למעשה תחום התמחותם אינו כלל בתחום נזקי הגוף. זמינות מרבית עבורכם

רבים אינם יודעים שתחת ההגדרה "תאונות דרכים" נכללות קטגוריות שונות ורבות של תאונות ולכן החוקים הנוגעים לנושא נחשבים למורכבים וסבוכים. עורך דין מקצועי ומנוסה יוכל לנווט את דרככם בתוך הסבך הבירוקרטי והמשפטי ולייצג אתכם אל מול הגורמים השונים. במשרד עורכי דין המלי, תמצאו עורך דין מקצועי אשר בקיא בחוקים ומתעדכן ללא הרף בפסיקות החדשות - ובעזרת זמינותו המרבית, תוכלו לקבל את המענה הנכון ביותר למקרה שלכם.

 

פנו לעורך דין המתמחה בתאונות דרכים

בין אם נפגעתם בתאונת דרכים ובין אם פגעתם, בין אם מעורבותכם הייתה כהולכי רגל ובין אם כנוסעים ברכב או בכל כלי תחבורה אחר, כדי למצות את מלוא הזכויות שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד עוד היום ולתאם פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות. בעזרת ייעוץ משפטי מקצועי תוכלו לדרוש את הפיצויים המגיעים לכם כחוק ולזכות לייצוג משפטי ולליווי אישי לאחר תאונות דרכים ולכל אורך התהליך.

 

תאונות דרכים​

עורך דין יובל המלי
<